Menu
Sepetim

Sıkça Sorulan Sorular

Kişisel bilgileriniz, elvaneli.org tarafından size daha iyi hizmet sunmak amacı ile veri tabanımızda gizlenmektedir. Alışveriş işleminiz sırasında doldurduğunuz formlar ve ödemeyle ilgili ilettiğiniz detaylar, bilgiler (Kredi karti vb.) 128 bit SSL teknolojisi ile şifrelenip ,  elvaneli.org sistemleri tarafından otomatik olarak anlaşmalı bankalara iletilir ve provizyon alınır.  elvaneli.org yetkilileri dahil kredi kartı bilgilerinize sizden ve bankadan başka kimse erişemez. Kredi kartınızda yer alan kişisel bilgileriniz bilgisayarınızdan  elvaneli.org sitesine gönderilirken SSL güvenlik sistemi yardımıyla %100 güvenlik altına alınır.
Alışveriş yaptığınız sitelerin güvenlik gerektiren (özellikle kredi kart bilgilerinizi girdiğiniz) sayfalarında öncelikle sayfanın İnternet adresinin http' den https' e dönüştüğünü kontrol ediniz. Güvenli bir SSL ortamında bilgi iletip iletmediğinizi anlamak için dikkat etmeniz gereken iki nokta vardır: Güvenli bir siteye girerken tarayıcınız bunu otomatik olarak algılar. Tarayıcınızın ekranında (genellikle ekranın alt kısmındaki durum çubuğu üzerinde) güvenliği simgeleyen bir kilit ya da anahtar ikonu göreceksiniz. Eğer tarayıcınızın seçeneklerinden, "Güvenlik Uyarısı" seçeneğini aktif hale getirirseniz, her SSL ile korunan sayfaya girişte ve bu sayfalardan çıkışta tarayıcınız size bir uyarı ekranı çıkartabilir. Tarayıcınızın gelişmiş seçenekler bölümündeki güvenlik kısmında, SSL versiyonlarıyla ilgili seçeneklerin işaretli olması da SSL kullanılabilmesi için gereklidir.

Alışveriş aşamasında, sizden üye değilseniz üye olmanız istenecektir. Size sormuş olduğumuz üyelik bilgileri, ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamamız ve önerileriniz doğrultusunda kesintisiz hizmet verebilmemiz amacı ile kullanılmaktadır. Üyelik bilgileri aynı zamanda siparişiniz ile ilgili karşılaşabileceğiniz problemlerde, size sorulacak olan güvenlik bilgileri olacaktır. Üye olduğunuzda; her alışverişiniz için kimlik bilgilerinizi, telefon numaralarınızı tekrar tekrar girmeniz gerekmeyecektir. Alışveriş işlemlerinizde zaman kaybetmemek ve üyelerimize sağlanan özel avantajlardan, kampanyalardan ve promosyonlardan yararlanmak için üyelik ikonunu tıklamanız yeterlidir.
Aradığınız birçok ürünü fiyat avantajları ile elvaneli.org’da bulabilirsiniz. Promosyonlardan, kampanyalardan ve almak istediğiniz ürünlerden ilk siz haberdar olursunuz.
Kullanmış olduğunuz kredi kartının limiti yetersiz olabilir.
Kredi kartınızın son kullanım tarihi geçmiş olabilir.
Kart numarasını hatalı girmiş olabilirsiniz.
Daha önce kayıp ihbarı yapılmış ya da iptal edilmiş bir kartı kullanıyor olabilirsiniz.
Bankanız ile geçici bağlantı sorunları yaşıyor olabilirsiniz.
Kullandığınız kart bir ek kart ise ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olabilir.
Ödeme sayfasında kredi kartınızın CVV numarasını girmemiş olabilirsiniz.
Kredi kartı onay problemlerinde ilgili banka ile görüşmeniz gerekmektedir.

 

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .